soprano22

Що таке апарат для лазерної епіляції Alma Soprano ICE Platinum?

Апарат для епіляції Alma Soprano ICE Platinum - це нове слово у видаленні небажаного волосся на тілі.

Alma Soprano ICE Platinum - лімітована лінійка лазерів для епіляції. Технологія розроблена інтернаціональною компанією Alma Laser, яка є одним з найбільших виробників медичного та естетичного обладнання в світі. Заводи компанії знаходяться в Ізраїлі, Німеччині та США. Це гарантує ексклюзивну якість обладнання і його повну безпеку.

Інноваційна тріо-кластерна діодна технологія лазерної епіляції Alma Soprano ICE  Platinum тепер доступна в київській клініці «Медісса».  

soprano8

soprano2

Як працює апарат Alma Soprano ICE Platinum?

Alma Soprano ICE Platinum використовує діодний лазер для руйнування волосяного фолікула. Перевагою діодного лазера є довжина хвилі, яка більш глибоко проникає у тканини і швидше руйнує структуру волосини.

Лазер Alma Soprano ICE Platinum працює за допомогою хвиль, що мають три різні довжини дії і захоплюють оптимальний спектр покриття під час роботи.

Одна насадка з трьома хвилями різної довжини дії розрахована на видалення трьох основних анатомічних частин волосяного фолікула: волосяної цибулини, волосяного сосочка, в якому знаходяться сосуди, що живлять цибулину, і коренів волосини.

Технологія SHR, яку використовує апарат Alma Soprano ICE  Platinum, поступово нагріває середній шар шкіри і руйнує волосяний фолікул назавжди. На відміну від старих поколінь лазерів, які руйнували волосяний фолікул впливом однієї потужної дії, але ризикували травмувати шкіру.  

soprano3

Які переваги епіляції на апараті Alma Soprano ICE  Platinum?

 • Підходить для видалення волосся на всіх типах шкіри, включаючи засмаглу.
 • Видаляє всі типи волосся, також пушкові.
 • Працює швидше і ефективніше за інші лазери завдяки потрійній насадці. Насадка дозволяє покрити всю ділянку шкіри, яку необхідно обробити, за 1 раз.
 • Не шкодить шкірі, не має реабілітаційного періоду. Часто процедура не вимагає нанесень заспокійливих засобів на шкіру одразу після процедури. В області нагрівання волосини може проявитися невелике покрасніння, яке швидко проходить.
 • Процедура абсолютно комфортна і безболісна. Технологія ICE, яку використовує апарат охолоджує поверхню шкіри під час роботи, тому пацієнт не відчуває жодного дискомфорту.
 • Апарат затверджений організацією FDA (Управління за контролем над продуктами и ліками США)

soprano33

Як проходить епіляція на апараті  Alma Soprano ICE  Platinum  у  клініці «Медисса»?

 • Підготовка до процедури. Перед процедурою необхідно видалити волосся над поверхнею шкіри за допомогою бритви або депіляційного крему. Довжина волосся над шкірою не повинна бути більше 1 мм.
 • Безпосередньо перед процедурою в клініці лікар обробляє шкіру пацієнта зовнішнім антисептиком.
 • Після обробки шкіри лікар наносить на поверхню спеціальний гель для кращого ковзання. Оскільки апарат Alma Soprano ICE Platinum працює у русі, пацієнт не відчуває, як нагріваються тканини, а лише відчуває легкий приємний масаж, коли насадка рухається по шкірі.
 • Перед початком роботи насадка обробляється спеціальним антисептиком.
 • Лікар виставляє необхідні налаштування в програмі апарата і розпочинає епіляцію.
 • Потім поверхню шкіри обробляють за допомогою спеціальної насадки, через яку апарат нагріває середній шар шкіри і руйнує фолікул. 
 • Залежно від зони, яку необхідно обробити, вся процедура займає 15-30 хвилин, і може бути виконана під час вашої обідньої перерви. 

soprano11 

Як часто робити процедуру на апараті  Alma Soprano ICE  Platinum?

Процес досягнення бажаного ефекту залежить від багатьох індивідуальних чинників і зони росту волосся. Якщо мова йде про область обличчя, знадобиться в середньому 10 процедур, щоб позбутися від небажаного волосся. У паховій зоні та зоні бікіні - від 6 до 8 процедур. В області гомілок достатньо 5-6 процедур. З кожною процедурою волосся буде ставати все менше, і воно буде тоншати.

Ми рекомендуємо проводити процедуру раз на 3-6 тижнів в залежності від зони.

legs

Якщо пацієнт має мету назавжди позбутися від волосся у конкретній зоні, кількість процедур необхідно буде продовжити. Також потрібно буде збільшити інтервал між ними до 3-4 місяців, поки бажаного результату не буде досягнуто.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте у розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.

До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
Лазерна епіляція Верхня губа
195 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Все обличчя (жіноче)
650 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Пахвова ділянка
435 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги жіночі (повністю)
1700 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги чоловічі (повністю)
2000 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Гомілки
800 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Зона екстра бікіні
995 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Руки повністю (включаючи кисті, передпліччя, плечі)
750 грн
Записатися на прийом