Як проходить перший візит до стоматолога в клініці «Медісса»?

Перше знайомство дитини зі стоматологом дуже важливе. Від першого візиту в стоматологію буде залежати подальше ставлення Вашої дитини до лікування зубів. Великий досвід наших лікарів допомагає їм знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини та робить прийом максимально комфортним і для дітей і для батьків.

В якому віці слід звертатися до дитячого стоматолога?

Починати профілактику ротової порожнини у дітей потрібно з появою першого зуба. Ранній регулярний контроль допомагає запобігти розвитку карієсу і стежити за правильністю формування прикусу.

НАШІ ЛІКАРІ

Шкіряк Мирослава
Дитячий лікар-стоматолог
Здоров’я молочних зубів - це пряма інвестиція у постійні зуби.
Амані Нілаб
Дитячий Лікар-Стоматолог
Моя мета - щоб мої маленькі принци та принцеси мали не лише гарну посмішку, але й здорову. Тому, я завжди рекомендую батькам приводити своїх діток на планові огляди, щоб запобігти виникненню каріозних процесів.
Баканова Яна
Дитячий Лікар - Стоматолог
Моя мета - лікувати дітей за взаємною згодою, в ігровій формі. Адже, навіть в своєму юному віці, мої пацієнти заслуговують детальних пояснень всіх моїх дій. Якщо ти дитячий стоматолог, мало якісно лікувати зуби, потрібно ще й бути хорошим психологом. Мені приносить щире задоволення дарувати всім своїм пацієнтам сяючу чистотою і здоров'ям посмішку. Я намагаюся донести до кожного пацієнта - здоров'я зубів залежить від їх чистоти.

Запис за телефоном 
(044) 502-67-77 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!

Консультація дитячого стоматолога
300 грн
Записатися на прийом
Урок гігієни для порожнини рота
215 грн
Записатися на прийом
Адаптаційний візит в дитячій стоматології
600 грн
Записатися на прийом