НАШІ ЛІКАРІ

Цеба Валерій
Головний лікар клініки «Медісса-Еліт». Лікар Стоматолог - Терапевт, Ендодонтист.
Найбільше задоволення в стоматології доставляє робота з кореневими каналами зуба. У своїй роботі використовує дентальний операційний мікроскоп, тільки кращі ротаційні інструменти, сучасний ультразвуковий ендодонтичний апарат VDW.Ultra® і найефективніші антисептики, для пломбування кореневих каналів - метод вертикальної конденсації гарячої гутаперчі за допомогою системи VDW BeeFill® 2in1, що забезпечує максимально якісне, 3D (тривимірне) пломбування.
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Працюючи в стоматологічній клініці «МЕДІССА», маю змогу виконувати свою роботу, використовуючи новітні цифрові технології, чудове стоматологічне устаткування, і – що, на мою думку, найголовніше – поруч зі мною згуртований колектив лікарів-однодумців, які працюють як злагоджений механізм на шляху якісного надання комплексної стоматологічної допомоги.
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Моя мета, як лікаря-стоматолога, - зробити пацієнта трішки щасливіше, подарувавши йому можливість відкрито та щиро посміхатися. Мій девіз: «Прагнути до найкращого, сучасного, надійного!».
Генералова Катерина
Лікар Стоматолог - Терапевт, Ендодонтист
По-справжньому гарна людина - це здорова людина.
Байдаус Світлана
Лікар Стоматолог - Терапевт, Ендодонтист
Люблю свою роботу! Для мене головне, щоб пацієнтові було комфортно під час прийому.
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог
Я не трудоголік. Робота - це моє хобі, це мій вільний час, це моє життя.
Береговий Володимир
Лікар Стоматолог - Ортопед
Для мене стоматологія не є роботою, а є, не що інше, як улюблена справа. Ця професія - це постійний творчий пошук і виклик як інтелекту, так і мануальним навичкам. Стоматологія з усіх галузей медицини, найпросунутіша як технологічно, так і науково. Тому, кар'єрне зростання передбачає постійний процес самовдосконалення, чим я, власне і займаюся.
Славушевич Олександр
Лікар Стоматолог - Ортодонт
Вважаю важливим в професії стоматолога ортодонта чесність, порядність і повну відповідальність за свою роботу. Тільки при взаєморозумінні та довірі між пацієнтом і лікарем можна забезпечити 100% успіх у виконаній роботі.